TCL şimdi de ucuza oyuncu monitörü satıyor, bu fırsat kaçmaz

TCL, büyük ekran televizyonlarıyla tanınan bir marka olmasına rağmen, zaman zaman dikkat çekici oyun monitörleri de piyasaya sürüyor. Bu kez TCL 34R83Q adlı bir oyun monitörü ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. 34 inç büyüklüğündeki bu monitör, 1500R kavisli bir ekranla geliyor ve bu özelliğiyle hem oyun hem de profesyonel işler için daldırıcı bir izleme deneyimi vaat ediyor.

Monitör, TCL‘nin bir alt şirketi olan CSOT tarafından geliştirilen ‘Fast-HVA’ teknolojisine sahip bir VA panel üzerine kurulu. 3440 x 1440 piksel çözünürlüğe, 4000:1 yüksek kontrast oranına ve 178/178 derece geniş görüş açılarına sahip. 170 Hz yenileme hızı ve 1 ms GtG tepki süresi ile rekabetçi oyunlar için uygun hale getirilen bu ekran, AMD FreeSync Premium ve NVIDIA G-SYNC teknolojileri sayesinde pürüzsüz ve yırtılmadan bir oyun deneyimi sunuyor.

TCL şimdi de ucuza oyuncu monitörü satıyor, bu fırsat kaçmaz

Renk doğruluğu ve yelpazesi konusunda da oldukça iddialı olan 34R83Q, 10-bit renk derinliği ve sırasıyla %95 Adobe RGB, %97 DCI-P3 ve %99 sRGB renk alanlarını destekliyor. Pantone onaylı ve fabrika kalibrasyonlu olan monitör, 1,152 Mini LED arka ışık bölgesiyle HDR zirve parlaklık değerine ulaşarak 1600 nit değerini elde ediyor ve VESA DisplayHDR 1400 sertifikası kazanıyor.

Monitörün fiyat ve kullanılabilirliği resmi olarak açıklanmamış olsa da, bazı Fransız perakendeciler tarafından 1,199€ fiyat etiketiyle satıldığı biliniyor. Bu monitör, özellikle renk hassasiyeti ve yüksek performans gerektiren kullanıcılar için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x